Sprawdź co u nas!

AKTUALNOŚCI

Poland Boat Show

Poland Boat Show

Jeżeli wybieracie się na targi Poland Boat Show zapraszam 20 października na stoisko naszego partnera mboats.pl. W tym czasie zaznaczę tam swoją obecność, serdecznie zapraszam.

WIĘCEJ
Rejsy Spacerowe

Rejsy Spacerowe

Chcielibyśmy zaprezentować Wam Płock od strony wody i pokazać ciekawe miejsca które widzicie na codzień, jednak widok ich z poziomu wody to juz zupełnie co innego.

WIĘCEJ
Ubezpieczenie łodzi

Ubezpieczenie łodzi

Podjeliśmy współprace z firmą mboats.pl która ubezpieczy dla was łódź i nie tylko. Polecając firmę HORYZONT otrzymacie rabat.

WIĘCEJ

Zapoznaj się z ofertą

NASZE SPECJALIZACJE

Kursy motorowodne to nasza specjalność. W Ośrodku Szkoleniowym Horyzont możecie Państwo zdobyć patenty uprawniające Was do aktywnego wypoczynku nad wodą. Dodatkowo organizujemy wycieczki po Wiśle czy też profesjonalne kursy pierwszej pomocy, po ukończeniu których dysponujecie Państwo wiedzą oraz elementarnym doświadczeniem w zakresie świadczenia pierwszej pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach, także tych na wodzie.

Poznaj nas bliżej!

O NAS

Ośrodek Szkolenia HORYZONT to zespół wybitnych instruktorów specjalizujących się w sportach motorowodnych, ratownictwie oraz bezpieczeństwie i higienie pracy. Nasz priorytet to nieustanne doskonalenie naszych kwalifikacji, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług. Dzięki starannie dobranemu zespołowi, gwarantujemy kompleksowe szkolenia, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię sport motorowodny, ratownictwo czy aspekty bezpieczeństwa i higieny pracy, jesteśmy gotowi sprostać Twoim wymaganiom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zobacz co u nas!

GALERIA

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami.

ZAUFALI NAM

PARTNERZY